Loading posts...
Loading
0

My shopping basket

  • No products in the cart.

Svatební fotograf

SVATEBNÍ FOTOGRAF – Fotografka Hedvika Tůmová – Praha

svatební focení

svatební fotograf Praha

Svatební fotograf – sháníte svatebního fotografa? Jsem fotografka z Prahy, svatební focení je má oblíbená disciplína, ráda nafotím Vaši svatbu ať už v Praze, nebo kdekoliv jinde.

Při focení svateb mi jde především o kreativní přístup, zachycení emocí a krásné fotografie. Nabízím několik cenových balíčků od 5.500Kč – více naleznete v ceníku ZDE
Fotím nejradši celý svatební den – od samotných příprav po první tanec, vytvářím tak pomocí svých fotek příběh Vašeho velkého dne. Každý příběh je jiný, tak jako každá nevěsta a ženich.

Mé svatební fotografie si můžete prohlédnout ve FOTOGALERII.

 


Wedding photographer – are you looking for a wedding photographer? I am a photographer from Prague. Wedding photos are my favorite discipline and will gladly take them for you either in Prague or somewhere else.
When taking wedding photos, iI care about about creative approach, emotion capture and beautiful photos. I offer differently priced packages from 5,500 crowns – see HERE
Personally, I most enojy capturing the whole wedding day – from the preparations for the first dance so I create a story of your big day with the photos. Each story is different, just like each bride and groom. I enjoy finding the special charm in every wedding.
You can see my wedding photos in PHOTOGALLERY.
Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites