Profesionální focení novorozenců a miminek s množstvím rekvizit probíhá v ateliéru v Praze. Nejvhodnější čas na focení je zhruba od 5. dne od narození do max. 2 týdnů. Miminka jsou v této době nejvíce spavá a lehce se s nimi manipuluje.

 

  • Fotografování trvá 2 - 3 hodiny podle nálady vaší a především vašeho miminka. Během focení se vystřídají většinou 3 scény a k dispozici jsou oblečky, čepičky, dečky, kožešiny, košíky a další rekvizity, takže pokud nemáte konkrétní přání v čem vaše miminko fotit, nemusíte s sebou nic vozit, kromě dobré nálady! Zbytečný stres zanechejte radši doma :)

 

  • V ateliéru se nachází WC, koupelna, rychlovarná konvice a také zde můžete miminko v klidu nakojit, podle jeho potřeby. Co se týče krmení miminka - držte se vašeho režimu - pokud bude miminko po příjezdu klidné - začneme ihned s focením, pokud bude třeba ho nakrmit, tak ho nejprve nakrmíte. S kojením v průběhu focení samozřejmě počítám. Pokud i přes všechnu snahu miminko ne a ne usnout, neděste se prosím, i to je naprosto normální a věřte, že i v takové situaci se dají fotky nafotit, jen to vyžaduje větší spolupráci rodičů. 

 

  • Pokud se chcete s miminkem vyfotit společně, doporučuji neutrální barvy oblečení, sladit se k sobě. Krásně a čistě vypadají fotky v bílém oblečení na bílém pozadí a naopak černé oblečení na černém pozadí má také své kouzlo.  Pro focení celých postav prosím o čistou obuv s sebou, aby se nepošlapalo plátno na focení.

 

  • Termín doporučuji rezervovat předem, nejlépe, když mi napíšete váš předtermín porodu, a dále vše doladíme v den porodu. Doba, kdy je miminko spavé a lehce se s ním manipuluje je velmi krátká, proto prosím o včasnou rezervaci!!

 

  • Základní balíček obsahuje 10 profesionálně vyretušovaných fotografií. Fotografie vybíráte vy ze zmenšených náhledů, fotografie nad rámec balíčku jdou přiobjednat.